Logo

Lüleburgaz Satılık Daire

Lüleburgaz’da Satılık Daire Seçenekleri için tıklayın!


Lüleburgaz’da hemen her çeşit satılık daire bulmak mümkün. 3+1 daire seçeneklerinin bol olduğu Lüleburgaz’da son zamanlarda 2+1 daire sayısı da hızla artmaktadır. Az sayıda villa projesi bulunan Lüleburgaz’da yükselen trend 2+1 daireler ve site konseptli projelerdir.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Fiyatları


Lüleburgaz’da satılık sıfır daire fiyatları 2+1’ler için 150.000TL’den başlar. Bunlar ekonomik sınıf projelerdir ve genellikle dairede kombi, ankastre vb. ekstra özellikler bulunmaz. Projenin kalitesi arttıkça fiyatı da 250.000TL’ye kadar yükselir. Site konsepti projelerde 2+1’lerin fiyatları 300.000TL bandını zorlayabilir. Yeni imar sahalarında site konseptli 3+1 daireler ise 400.000TL’den başlar. 4+1 ve üstü daireler için 700.000TL’ye kadar seçenekler mevcuttur.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Avantajları


Lüleburgaz’da satılık daire seçerken mantıklı ve cesur davrananlar birçok avantaj sağlayabilirler. Henüz bitmemiş projelerden inşaat aşamasında satın alınan daireler büyük fiyat avantajları barındırır. Bitmiş hali 250.000TL civarında olan bir daireyi henüz inşaat aşamasında 200.000TL’nin altında bir fiyatla satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey firmanın güvenilirliğidir.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Nasıl Bulunur?


Lüleburgaz’da satılık daire üreten onlarca inşaat firması bulunmaktadır. Sıfır daire satın almak için bizzat müteahhitlerle iletişime geçebilir veya emlakçılarla irtibat kurabilirsiniz. Ancak müteahhitlerle iletişime geçmek komisyon masrafı ödememenizi ve daireye daha uygun koşullarla sahip olmanızı sağlayabilir.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Kazandırır Mı?


Lüleburgaz’da daire sahibi olmak kazançlı bir yatırımdır. Lüleburgaz her geçen sene daha da büyümekte ve büyük yatırımlar almaktadır. Son yıllarda açılan Bercadia ve 39Burada AVM gibi yatırımların yanında Halkalı – Kapıkule Hızlı Tren Hattının güzergahında yer alması sayesinde Lüleburgaz’da konut fiyatları her geçen gün yükselmektedir.

Lüleburgaz’da En Kaliteli Satılık Daire


Lüleburgaz’ın “Kaliteli ve Prestijli Konut Projesi Üretmek” hedefi güden en bilinen konut üreticisi HanGrup’tur. Han Konakları markası ile yüksek kaliteli üretimler yapan HanGrup’un konut projelerinde dairenizi oturuma hazır şekilde teslim alırsınız. Akıllı ev sistemlerinden ankastre ürünlere, yerden ısıtma sisteminden tam otomatik asansörlerine hemen her detayı lüksle donatılmış olan Han Konakları projeleri Lüleburgaz’ın en prestijli konut projeleridir.

Lüleburgaz’da Satılık Daire Kimden Alınır?


Lüleburgaz’da satılık daire alma kararı verdiyseniz öncelikle hangi projeden ve müteahhitten alacağınızı belirlemelisiniz. Projeleri incelerken kolay karar verebilirsiniz ancak bitmemiş bir konut satın alacaksanız üretici müteahhidin geçmiş projelerini incelemelisiniz. Her sektörde olduğu gibi Lüleburgaz konut sektöründe de sorunlu müteahhitler bulunmaktadır. Yarım kalan projeler, eksik teslim edilen daireler, iskanı alınamayan konutlar vb. problemler yaşamamak için güvenilir firmalardan daire almaya dikkat etmelisiniz. Lüleburgaz’da satılık daire almak istiyorsanız en doğru tercih Han Konakları projeleridir. Han Konakları projelerini incelemek için www.hankonaklari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Joomla SEF URLs by Artio

© 2015 WeBKeNT.NET All rights reserved.