Main menu

Üyesi olduğum Grup OldBoys ile birlikte müzik yolculuğumuz devam ediyor.

Birkaç fire hariç 40 yaş üstü ihtiyar delikanlılardan oluşan bu "Eski Kulağı Kesikler" grubu hakkında bir şeyler söylemek gerekirse...

Hayatlarının hemen her döneminde müzik aşkı uğruna farklı fedakarlıklar yaparak hala sahada kalabilmiş bu veteranlar, müziğin müzik olduğu ve fedakarlıklarla öğrenilebildiği dönemlerden kalma fosiller gibiler. Kimi dershaneye, kimi işe, kimi ateri veya bilardo salonuna, kimi de potansiyel sevgilisinin yanına gitmek yerine harçlıklardan artırılarak tutulmuş izbe ve soğuk stüdyolara giden lakin bundan son derece mutlu olan karşıt ruhlar...

Zaman zaman araba direksiyonunda perküsyon çalmak veya olur olmaz yerlerde olur olmaz sesler çıkarmak şeklinde ortaya çıkan semptomların tek sebebi çocuk yaştan beri damarlarında gezen müzik aşkından başka bir şey değildi. Evet, onlar deli değiller. Sadece müzisyenler :)

"Madem bu çıkmaz leke ile yaşamak zorundayız, o halde bizim kuşağımızda yaşamış, bizim dinlediklerimizi dinlemiş, izledikerimizi izlemiş, mutluluğa ve hüzne bizimle aynı şarkıları fon müziği yapmış insanlar için çalıp söylemeye devam edelim" dediler ve 90'lardan başlayıp 2000'lere uzanan geniş bir repertuara birkaç güncel ekleme de yaparak sahnedeki yerlerini aldılar.

OldBoys, yani namı diğer "Eski Kulağı Kesikler" geçmişten günümüze yaptıkları müzikal yolculuğa sizlerin de katılımlarınızı bekliyor.

Detaylı bilgi ve iletişim için: grupoldboys.com